Ayak Bakım Kremleri

Yaz çok sıcak olduğu için ayaklar kurur ancak kışında  soğuk havadan dolayı ayakta bir takım çatlamalar oluşabilir. Ancak bu durumda da ayak bakım kremleri ile en ideal ve doğru seçenek oluyor

 Herkes tarafından sevilerek kullanılan birçok ayak bakım kremi markası bulunuyor.

L’occitane Shea Butter Ayak Kremi

İçerisinde yer alan Shea yağı sayesinde ayaklar genel olarak yumuşak bir yapı alır. Krem yapısında bulanan kremde lavanta yağı evlerde bile bulunmaz. Bu başarılı krem ile yorgunluğuna âdeta elveda denilecek.

Burt’s Bees Coconut Ayak Kremi       

Doğal bir içeriğe sahip olan krem, aslında ayaklara yaptığı bakımla kullanıcıları âdeta tropik bir adaya gönderiyor. Krem kuru ayaklar için daha uygun bir kullanıma sahiptir. İçeriğinde bulunan yağlar kısa süreli rahatlatıyor.

Caudalie Ayak Bakım Kremi

Sunduğu ürün içerisinde üzüm çekirdeği ile birlikte shea yağı bulunur . Böylece iyi bir nemlendirici özelliği ile karşılaşır. Özellikle ayakta bulunan çatlakları kısa sürede geçirmeyi sağlıyor.

Yves Rocher Rahatlatıcı Ayak Masaj ve Bakım Kremi

Özellikle hayatı koşuşturma ile geçen kişiler için iddialı bir üründür. Lavanta yağı bulunan bu kremle cilt gevşer. Krem tüm ayağa uygulanmalıdır. Masaj yapılarak sunulabilir.

Avon Footworks Yumuşatıcı Krem

Kuru ayaklar için kullanılır.  Ayağı yumuşatır. Naneli olduğu için anında ferahlık sunar.

Akileine Cicaleine Çatlamış Ayak Kremi

İsteye göre el ve ayakta kullanma imkânı sunulur. Ayakta bulunan çatlaklara yoğun bir nem oranı sunar. Böylece ayak canlı görünümüne ulaşır.

Yukarıda her mevsim kullanılabilecek en iyi ayak bakım kremi seçeneklerine yer verilmiştir. Ancak bu kremler uygulanmadan önce mutlaka kullanım bilgisine bakılmalı ve önerilen kullanım doz uygulanmalıdır. Krem de olsa içinden bundan bir maddeye hassaslığı olan kişiler ciddi sorunlar ile karşılaşabilir. Bu başlıca krem seçenekleri gün geçtikçe yenileniyor.

Ancak ülkemizde şuanda en popüler ayak kremleri olmaktadır. Ayak sağlığı için kullanımı ihmal edilmemelidir. Ayak bakım kremleri düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde büyük bir etki gösterir. Böylece eski sağlıklı görünümü kısa sürede geri gelir ve hoş bir görünüm sergiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir